slider

Zrobotyzowane Stanowisko Załadunku

Zrobotyzowane gniazdo obróbcze z automatyczną kontrolą i korektą procesu służące do produkcji części wysokiej jakości zostało zaprojektowane w standardzie technologii Przemysłu 4.0. Dzięki automatyzacji procesów został zmniejszony wpływ czynnika ludzkiego na jakość produktu, zminimalizowano ilość produkowanych braków oraz wydłużony został czas bezobsługowej pracy stanowiska w zależności od ilości detali na matrycy oraz czasu obróbki i pomiaru detalu. Gniazdo zostało zaprojektowane i wykonane tak by czas przezbrojeń był minimalny w bardzo szerokim asortymencie w pełnym spektrum możliwości zastosowanej obrabiarki. 

slider

POMIAR I KORECJA GROMETRII

Rozwiązywanie problemów jakościowych i tolerancji w wyrobach  procesie obróbki skrawaniem, dzięki wykorzystaniu sprzętu najwyższej jakości- firmy RENISHAW

Podnoszenie dokładności obrabiarki poprzez korekcję parametrów systemu.

 • Pomiar laserowym systemem pomiarowym INTERFEROMETR:
  • Diagnostyka stanu technicznego obrabiarki
  • Badanie błędu pozycjonowania
  • Kompensacja błędu pozycjonowania
  • Analiza dynamiczna
  • Badanie i ustawienie luzu zwrotnego
  • Badanie odchyłki prostoliniowości (błąd nawrotu)
slider

Oferta Renishaw

Jako oficjalny Channel Partner firmy Renishaw dostarczamy wyposażenie pomiarowe tej marki, instalujemy sondy pomiarowe oraz zapewnimy wsparcie w terenie i wysokiej jakości produkty.

Współpraca fachowców JAZON oraz RENISHAW pozwala na dostarczenie optymalnego rozwiązania, które może pomóc w skróceniu czasu ustawiania aż o 90% oraz przyczyni się do poprawy kontroli procesu.

https://www.renishaw.pl/pl/produkty--32083

Chcesz poznać ofertę? Wypełnij formularz bądź napisz do nas : obrabiarki@jazon.com.pl

slider

ŚCIERNICE DORFNER

Dostarczając zaawansowane rozwiązania dla skomplikowanych procesów produkcyjnych podjęliśmy współpracę z firmą DORFNER.

Niezrównana jakość ściernic DORFNER wynika z idealnego połączenia surowców, mieszanek spoiwa, procesu wypalania oraz wypełniaczy.

Skontaktuj się z nami, a dobierzemy ściernicę idealną do twoich potrzeb.

slider

POMIARY GEOMETRII

Rozwiązywanie problemów jakościowych i tolerancji w wyrobach  procesie obróbki skrawaniem, dzięki wykorzystaniu sprzętu najwyższej jakości- firmy RENISHAW

 • Pomiar bezprzewodowym systemem BALLBAR:
  • Diagnostyka stanu technicznego obrabiarki
  • Badanie i ustawienie luzu zwrotnego
  • Badanie odchyłki prostoliniowości (błąd nawrotu)
  • Badanie odchyłki luzu poprzecznego
  • Badanie odchyłki pozycjonowania
  • Badanie odchyłki prostopadłości (błąd nadążania)
jazon hala

Obrabiarki do metalu Jazon

W firmie Jazon od ponad 35 lat zaopatrujemy naszych Klientów w wysokojakościowe i niezwykle wydajne obrabiarki do metalu. Dysponujemy doświadczonym działem serwisowym, który wspiera wszystkie nasze działania od etapu wdrożenia po codzienne użytkowanie. Co więcej, wszystkim naszym Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne oraz wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm z obszaru różnych działów przemysłu, takich jak produkcja przemysłowa, branża maszynowa czy narzędziownie. Proponowane przez nas tokarki CNC, szlifierki oraz pozostałe obrabiarki do metalu wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, takich jak spożywczy, farmaceutyczny, elektromaszynowy czy nawet ciężki. Technologie obróbcze Jazon, a także poszczególne maszyny wykorzystujemy również w naszej własnej działalności produkcyjnej.

Najczęściej Kupowane

Wszystkie bestsellery

Odolejacz taśmowy MKR 30

brutto
1291.50 zł
netto
1050.00 zł

Separator magnetyczny z filtrem papierowym GL2-25 SZW46

brutto
17992.44 zł
netto
14628.00 zł

Tuleja R8/6 FRW91

brutto
146.37 zł
netto
119.00 zł

Fazowarka FS5 FS5

brutto
3013.50 zł
netto
2450.00 zł

Nasza oferta obrabiarek

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym, a jednocześnie wysokim wymaganiom naszych Klientów, proponujemy szeroki wybór obrabiarek. Oferujemy maszyny o różnym stopniu zaawansowania technologicznego, które różnią się między sobą funkcjonalnością, a także możliwościami, jakie zapewniają. W naszym asortymencie znajdą Państwo:

 • wiertarki,
 • tokarki,
 • frezarki,
 • szlifierki,
 • piły,
 • centra obróbcze CNC.

Niezależnie od modelu, a także typu urządzenia, wszystkie obrabiarki do metalu firmy Jazon cechują się wysoką jakością wykonania, stabilną konstrukcją, wydajnymi silnikami oraz dużą mocą, która zapewnia optymalne efekty prac. Maszyny, które oferujemy, gwarantują sprawne, bezawaryjne działanie, a także szeroki zakres możliwości, które doceniane są w wielu zakładach przemysłowych.

Kompleksowa obsługa techniczna

Pragniemy zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę, zarówno przed-, jak i posprzedażową, dlatego ofertę wysokojakościowych sprzętów uzupełniamy profesjonalnym serwisem obrabiarek. Gwarantujemy wsparcie techniczne w przypadku ewentualnych awarii czy usterek w działaniu zakupionych od nas urządzeń. Ponadto świadczymy usługi serwisowe, które polegają zarówno na naprawach, jak i regularnym przeprowadzaniu przeglądów technicznych i eksploatacyjnych maszyn.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznej lub mailowej. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu. Wówczas nasi specjaliści udzielą wszelkich dodatkowych informacji oraz przedstawią szczegółowe warunki współpracy.

Systemy zarządzania jakością

JAZON Sp. z o.o. posiada wdrożone, potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania jakością wg normy PN-N-18001:2014 oraz ISO 9001:2015.

Gwarantuje to Klientom powtarzalną, wysoką jakość wyrobów i usług.

certyfikat
certyfikat dwa

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.