Szlifierki

W firmie Jazon proponujemy Klientom rozwiązania dokładnie dopasowane do przeprowadzanych procesów. Dlatego zapewniamy szeroki wybór szlifierek do metalu, które różnią się między sobą m.in. funkcjonalnością, przeznaczeniem, wyposażeniem czy rozmiarem. Dzięki temu z powodzeniem dostosują Państwo sprzęty do indywidualnych wymagań oraz potrzeb. W naszej ofercie posiadamy szlifierki do otworów, do wałków, a także:

  • wielowrzecionowe,
  • CNC,
  • do płaszczyzn,
  • bezkłowe,
  • do obróbki węglika.

Wszystkie nasze szlifierki do metalu cechuje wyjątkowa wydajność, a także wieloletnia żywotność, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji i ciągłej pracy. Dlatego doskonale sprawdzą się w zakładach przemysłowych do zwiększania efektywności oraz przyspieszania procesów produkcyjnych na dużą skalę.

Szlifierki wielowrzecionowe

Szlifierki wielowrzecionowe to propozycja dla firm, którym zależy na wyjątkowej funkcjonalności, a także wysokiej precyzji obrabianych elementów. Obrabiarki z tej kategorii wyposażone są bowiem w więcej niż jedno wrzeciono, dzięki czemu mogą szlifować dodatkowymi narzędziami. Usługi naszej firmy uzupełniamy także profesjonalnym doradztwem oraz kompleksowym wsparciem technicznym.

Dysponujemy doświadczonym zespołem serwisantów, którzy nie tylko dostarczą Państwa zamówienie. Ponadto zajmą się oni instalacją, uruchomieniem, przeszkoleniem operatora z obsługi danej szlifierki do metalu czy innej obrabiarki, a także niezbędnymi pracami przeglądowymi oraz konserwacyjnymi. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.