Szlifierki do wałków, otworów i uniwersalne

Oferujemy Państwu najwyższej jakości szlifierki do wałków i otworów, a także modele uniwersalne, które sprawdzą się do obróbki rozmaitych elementów metalowych. Proponujemy konwencjonalne urządzenia, które są klasyczne i ponadczasowe, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych. Ponadto szlifierki do otworów i wałków mogą występować również w wersji numerycznej i być wyposażone w komputerowe sterowanie w celu jeszcze większej automatyzacji ich pracy.

Wszystkie nasze sprzęty gwarantują bezawaryjną pracę przez wiele lat dzięki zastosowaniu w nich wysokogatunkowych odlewów żeliwnych. Jeśli jednak nie są Państwo pewni, które urządzenie sprawdzi się najlepiej w Państwa przypadku, podpowiemy optymalne rozwiązania. Zapewniamy bowiem profesjonalne doradztwo, a także obsługę techniczną po zakupie.

Modele szlifierek do otworów i wałków w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli zarówno szlifierek do wałków, jak i szlifierek do otworów. Dzięki temu z łatwością dopasują je Państwo do wymagań konkretnego zakładu i przeprowadzanych w nim procesów produkcyjnych. Dostępne urządzenia różnią się opcjami, takimi jak:

  • długość szlifowania w kłach,
  • wznios kłów,
  • średnica szlifowania wałków i otworów,
  • maksymalna długość szlifowania wałków i otworów,
  • maksymalna waga obrabianego detalu.

Niemniej wszystkie nasze szlifierki oraz pozostałe obrabiarki z oferty, takie jak tokarki, fazowarki, frezarki i maszyny zadaniowe charakteryzują się dużą wydajnością pracy. Zapewniają sprawną obróbkę elementów oraz automatyzację pracy przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej precyzji i dużej powtarzalności części. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.