Tokarki karuzelowe

Tokarki karuzelowe

W ofercie firmy Jazon znajdą Państwo tokarki karuzelowe, które świetnie sprawdzą się do obróbki różnego rodzaju metalowych elementów. Zapewniają one dużą precyzję skrawania detali, a dzięki wielu wbudowanym funkcjom są wielozadaniowe i sprawdzą się w licznych zakładach przemysłowych. Co więcej, tokarki karuzelowe cechują się również niezwykle stabilną konstrukcją i dają możliwość obrabiania metalu wieloma nożami, co znacznie wpływa na dokładność ich pracy.

Nasze maszyny są wielofunkcyjne i zostały wyposażone w drugie wrzeciono. Osie C oraz CF zapewniają natomiast toczenie, wiercenie, frezowanie, a także szlifowanie utrzymane w jednej konfiguracji. W naszej ofercie znajdą Państwo zróżnicowane modele. Różnią się one między sobą m.in. maksymalną średnicą detalu, wysokością toczenia, prędkością wrzeciona narzędziowego czy zakresem wbudowanych narzędzi oraz ich rozmiarami.

Kiedy sprawdzą się tokarki karuzelowe?

Tokarki karuzelowe mają duże rozmiary, a także wiele miejsca roboczego, dzięki czemu przeznaczone są przede wszystkim do obrabiania ciężkich przedmiotów o dużej średnicy. Ich specjalnie zaprojektowana konstrukcja umożliwia łatwe umieszczenie, a także stabilne zamocowanie nawet bardzo dużych przedmiotów przeznaczonych do obróbki w odpowiednim miejscu. Oferowane przez nas urządzenia cechują się również wysoką wydajnością oraz dokładnością pracy, a także dużą automatyzacją, co wpływa na łatwość ich obsługi i jest niezwykle doceniane w wielu branżach przemysłu.

Poza tokarkami karuzelowymi w naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór narzędzi skrawających do metalu. Nasi pracownicy służą radą oraz wsparciem technicznym w zakresie dostosowania odpowiedniej maszyny do indywidualnych wymagań. Zapewniamy dodatkowo kompleksowe usługi serwisowe, w których zakres wchodzi między innymi uruchomienie maszyny w docelowym miejscu, naprawa ewentualnych awarii oraz przeglądy eksploatacyjne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.