Wiertarki do głębokich otworów

Wiertarki do głębokich otworów

Oferujemy Państwu wiertarki do głębokich otworów – nowoczesne, zaawansowane technologicznie maszyny, które dają możliwość wykonywania znacznie głębszych otworów w metalu niż standardowe wiertarki. Ich konstrukcja umożliwia wygodną, a także efektywną pracę ze względu na stabilne umieszczenie w maszynie obrabianego elementu. Nasze sprzęty cechują się szerokim wyposażeniem podstawowym, a do każdego modelu możemy zaproponować także opcjonalne akcesoria, takie jak separator mgły olejowej, obrotowy stół do pracy czy gundrill grinder.

W firmie Jazon zapewniamy duży wybór wiertarek, tokarek, szlifierek, frezarek i pozostałych maszyn zadaniowych, które charakteryzują się wysoką wydajnością pracy, wygodą i bezpieczeństwem użytkowania, a także trwałością. Ich wysoka jakość zapewnia przyspieszenie oraz usprawnienie realizowanych w firmie procesów produkcyjnych i innych zadań.

Wiercenie głębokich otworów – szerokie możliwości

Wiercenie głębokich otworów przy pomocy naszych urządzeń jest bardzo dokładne i może się odbywać na głębokość sięgającą nawet 1000 mm. Zapewniamy szeroki wybór modeli, a także dodatkowego wyposażenia, dzięki czemu z łatwością dostosują Państwo wiertarkę do swoich indywidualnych potrzeb. Ze względu na swoją funkcjonalność oraz dużą wydajność urządzenia te są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, takich jak:

  • samochodowy,
  • hutniczy,
  • przetwórczy,
  • elektromaszynowy,
  • ciężki.

W zakres naszej obsługi wchodzi profesjonalne doradztwo, aby zdecydowali się Państwo na model, który będzie w pełni odpowiadał wymaganiom prowadzonego zakładu.

Ponadto zapewniamy obsługę techniczną, a więc instalację i uruchomienie maszyny, a także kompleksowe szkolenie z obsługi wiertarek do głębokich otworów oraz ich programowania. Na każdy zakupiony sprzęt przeznaczony zarówno do wiercenia głębokich otworów, jak i innych działań, udzielamy wielomiesięcznej gwarancji. Na jej podstawie dokonujemy ewentualnych napraw, kontroli i przeglądów eksploatacyjnych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub konkretnych maszyn, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.