Obrabiarki zadaniowe i specjalne

Zapraszamy do poznania naszej szerokiej gamy maszyn zadaniowych i obrabiarek specjalnych, które możemy z powodzeniem dopasować do indywidualnego zapotrzebowania Państwa firmy. Zapewniamy najwyższą jakość, wysoką wydajność, a także wielozadaniowość naszych urządzeń. Oferowane maszyny zadaniowe cechują się zwiększoną ładownością, a niektóre modele mają podwójny stół oraz wiele innych, praktycznych funkcji i udogodnień. Umożliwia to obróbkę nawet wielkogabarytowych elementów o bardzo dużej wadze oraz skomplikowanych kształtach, a jednocześnie zachowanie dużej precyzji i wydajności pracy.

Szeroka oferta maszyn zadaniowych

Jesteśmy wieloletnim, doświadczonym producentem różnego rodzaju obrabiarek do metalu, dlatego możemy z powodzeniem dostosować maszynę zadaniową do potrzeb oraz sposobu funkcjonowania konkretnego zakładu przemysłowego. W naszej ofercie znajdą Państwo portalowe centra obróbcze oraz urządzenia przystosowane do zaawansowanej obróbki grafitu, zrobotyzowane gniazda obróbcze metalu, a także wiele innych specjalnych obrabiarek.

Wszystkie nasze maszyny zadaniowe opatrzone są stosowną gwarancją oraz opieką techniczną i serwisową. Oznacza to, że po zakupie zapewniamy profesjonalną instalację, niezbędne przeszkolenie operatorów z obsługi urządzenia, a także wszelkie naprawy i regularne serwisy. Zapraszamy do korzystania z naszych kompleksowych usług i składania zamówień na obrabiarki do metalu Jazon. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.