Szlifierki CNC

Szlifierki CNC do metalu to urządzenia służące do szlifowania różnego rodzaju elementów, a więc przeznaczone do obróbki wykończeniowej. Dzięki ich działaniu produkowane części mają odpowiednio gładką oraz równą powierzchnię. Technologia sterowania komputerowego CNC używana w naszych obrabiarkach do metalu pozwala na całkowitą automatyzację procesów obróbczych, co w efekcie zapewnia:

  • bardzo szybką i wydajną pracę,
  • powtarzalność obrabianych części,
  • zwiększenie opłacalności produkcji,
  • redukcję manualnego wykonywania wielu czynności.

Metalowe elementy obrabiane przy pomocy szlifierek CNC do metalu cechują się dużą dokładnością detali, a podczas ich produkcji powstaje znacznie mniejsza ilość odpadów. Wykorzystanie materiału jest bowiem wyliczane komputerowo w taki sposób, aby jak największa jego ilość została zużyta.

Szlifierki koordynacyjne i szlifierki pionowe

Szlifierki koordynacyjne to niezwykle zaawansowane sprzęty, które doskonale sprawdzą się w przypadku obróbki wyjątkowo złożonych kształtów oraz otworów. W tego typu pracach wymagany jest bowiem bardzo wysoki stopień precyzji i dokładności wykończenia umożliwiający odpowiednie wyszlifowanie nawet trudniej dostępnych miejsc.

Szlifierki pionowe natomiast umożliwiają sztywne i bardzo stabilne umieszczenie w nich obrabianego elementu. Urządzenia te, dzięki mocnej i odpornej na wiele czynników budowie, mogą pracować nawet w bardzo trudnych warunkach i wysokiej temperaturze, gwarantując brak odkształceń. Zapraszamy do składania zamówień, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących wyboru szlifierki również do kontaktu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz obsługę techniczną.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.