Filtry, separatory, odolejacze

rzygotuj swój proces w odpowiednie filtry, separatory i odolejacze. Separatory są wysoko wydajne i wyposażone w silnik trójfazowy, sterowany elektrycznie. Zapewnij sobie eliminację mgły powstającej podczas obróbki metali z użyciem chłodziw emulsyjnych i olejowych. Oferujemy wysoką jakość i gwarancje produktów.

Separator mgły olejowej LG 250 LG 250

brutto
8487.00 zł
netto
6900.00 zł

Separator magnetyczny z filtrem papierowym GL2-25 SZW46

brutto
11316.00 zł
netto
9200.00 zł

Separator magnetyczny z filtrem papierowym GL2-100 SZW47

brutto
15375.00 zł
netto
12500.00 zł

Odolejacz taśmowy MKR 30

brutto
1217.70 zł
netto
990.00 zł

Filtr mgły olejowej - Separmist 1800 Separmist 1800

brutto
11193.00 zł
netto
9100.00 zł

Separator mgły olejowej LG 300 LG 300

brutto
10086.00 zł
netto
8200.00 zł

Filtry, separatory, odolejacze - zakup w sklepie internetowym jazon.com.pl

W sklepie interentowym jazon.com.pl znajduje się szeroka gama produktów takich jak filtry, separatory, odolejacze. Zmniejsz czas zachodzących procesów w swojej pracy przez dostępne produkty w sklepie online. Filtry, separatory, odolejacze zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających prac. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie produktów z kategorii filtry, separatory, odolejacze pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich narzędzi brukarskich.

Bezpieczne zakupy produktów z kategorii filtry, separatory, odolejacze

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić zrobienie bezpiecznych zakupów produktów z kategorii filtry, separatory, odolejacze na stronie jazon.com.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość narzędzi brukarskich to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów z kategorii filtry, separatory, odolejacze i podaruj sobie dodatkową pomoc.

Tanie filtry, separatory, odolejacze

Oferujemy tanie filtry, separatory, odolejacze w sklepie internetowym jazon.com.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz odpowiednie do swoich wymagań narzędzia brukarskie, które zmieszczą się w przeznaczonym budżecie. Dokładamy wszelkich starań, aby filtry, separatory, odolejacze były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów.

Dostawa produktów z kategorii filtry, separatory, odolejacze ze sklepu obrabiarki.jazon.pl

Zapewniamy dwa rodziaje przesyłek kurierskich, aby dostarczyć filtry, separatory, odolejacze, pod wskazany przez Ciebie adres:

  • DPD - paczki do 30 kg,
  • RABEN - przesyłki o wadze ponad 30 kg oraz o niestandardowych gabarytach, lub transport dedykowany.

W przypadku, gdy chcesz odebrać swoje filtry, separatory, odolejacze osobiście, zachęcamy do wyboru opcji odbioru osobistego w siedzibie producenta JAZON Sp z o.o., ul. Wysockiego 164 A, 15-167 Białystok pn-pt: 8.00-16.00

Zwroty produktów z kategorii filtry, separatory, odolejacze

Zwroty i reklamacje produktów z kategorii filtry, separatory, odolejacze rozpatruje Przedsiębiorca, u którego złożono zamówienie na zasadach określonych w Regulaminie na stronie internetowej jazon.com.pl.

Gwarancja produktów z kategorii filtry, separatory, odolejacze

Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od daty sprzedaży, pod warunkiem wykonania płatnego przeglądu narzędzia brukarskiego, przez serwis Producenta po upływie 12 miesięcy od daty zakupu. Brak pisemnego zgłoszenia przez Nabywcę produktu z kategorii filtry, separatory, odolejacze do w/w przeglądu skutkuje skróceniem okresu gwarancji do 12 miesięcy. W okresie gwarancyjnym Nabywcy przysługuje prawo do bezpłatnego usuwania przez Sprzedającego awarii i uszkodzeń powstałych wskutek wad konstrukcyjnych, montażowych i materiałowych.

Naprawy gwarancyjne dokonywane będą w miejscu ich używania chyba, że rodzaj uszkodzenia wymaga naprawy w siedzibie Sprzedającego. Sprzedający zobowiązuje się do usunięcia wad i awarii na swój koszt w możliwie najkrótszym terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty pisemnego zgłoszenia na adres Sprzedającego.

Gwarancja ulega przedłużeniu o okres przestoju i naprawy produktu z kategorii filtry, separatory, odolejacze.

Płatność za za produkty z kategorii filtry, separatory, odolejacze

W sklepie internetowym jazon.com.pl udostepniamy dwie formy płatności za filtry, separatory, odolejacze tj.:

  • przelew tradycyjny,
  • płatność gotówką w przypadku odbioru osobistego w siedzibie producenta.

Kontakt:

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących narzędzi brukarskich, zapraszamy do kontaktu - telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

    • obrabiarki@jazon.com.pl
    • 85 654 46 20
    • Wysockiego 164A, 15-167 Białystok

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.