Tokarki CNC

Tokarki CNC

Tokarki CNC przeznaczone są do obróbki różnego rodzaju metali. Za ich pomocą można z łatwością wykonywać i skrawać elementy nawet o skomplikowanych kształtach, takich jak gwint, wałek, stożek czy kula. Maszyny, które znajdą Państwo w naszej ofercie, zapewniają sprawną i wydajną pracę, bezawaryjność, a także precyzyjną obróbkę półwyrobów. Tokarki wyposażone w komputerowe sterowanie CNC mogą być także wykorzystywane do realizacji bardzo dużych serii identycznych elementów.

Automatyzacja ich pracy, a także działanie na podstawie przygotowanego wcześniej programu zapewnia wysoką powtarzalność części oraz szybką produkcję. Sterowanie numeryczne w tokarkach CNC – podobnie jak w przypadku frezarek CNC i pozostałych urządzeń sterowanych komputerowo – pozwala na zintegrowane działanie wszystkich podzespołów, dzięki czemu praca maszyny jest niezwykle sprawna i efektywna. Jest to bardzo istotna cecha w urządzeniach wykorzystywanych w przemyśle wytwórczym.

Szeroka oferta tokarek CNC

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór tokarek CNC, które różnią się między sobą poziomem zaawansowania technologicznego oraz funkcjonalnością. Zdajemy sobie bowiem sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów, dlatego zapewniamy szeroki asortyment urządzeń. Posiadamy tokarki CNC:

  • z płaskim łożem,
  • ze skośnym łożem,
  • z jednoczęściowym uchylnym łożem,
  • wyposażone w dużą ilość wbudowanych praktycznych narzędzi.

Uzupełnienie oferty stanowią także wielozadaniowe, poziome lub pionowe centra tokarskie wyposażone w takie funkcje, jak zaawansowany system chłodzenia, światła ostrzegawcze, drzwi bezpieczeństwa, automatyczny system smarowania i wiele więcej. Wszystkie nasze urządzenia obejmujemy stosowną gwarancją po zakupie oraz obsługą serwisową. Udzielamy także wsparcia technicznego, więc jeśli nie są Państwo pewni, który model będzie odpowiedni, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą najlepszy wybór i odpowiedzą na każde pytanie.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.