Frezarki narzędziowe i uniwersalne

Frezarki narzędziowe i uniwersalne posiadają szeroki zakres możliwości obróbczych, a także doskonały wgląd w pole obróbcze. Wykonanie skomplikowanych detali gwarantuje min. skrętna w dwóch osiach głowica, obrotowa kolumna, możliwość obróbki poza obrysem stołu. Optymalna, wielofunkcyjna konstrukcja frezarek narzędziowych i uniwersalnych o wysokiej jakości zapewnia trwałość i długotrwałą użyteczność.

Frezarki narzędziowe i uniwersalne - zakup w sklepie internetowym jazon.com.pl

W sklepie interentowym jazon.com.pl znajduje się szeroka gama produktów takich jak frezarki narzędziowe i uniwersalne. Zmniejsz czas zachodzących procesów w swojej pracy przez dostępne produkty w sklepie online. Frezarki narzędziowe i uniwersalne zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających prac. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie produktów z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich narzędzi brukarskich.

Bezpieczne zakupy produktów z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić zrobienie bezpiecznych zakupów produktów z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne na stronie jazon.com.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość narzędzi brukarskich to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne i podaruj sobie dodatkową pomoc.

Tanie frezarki narzędziowe i uniwersalne

Oferujemy tanie frezarki narzędziowe i uniwersalne w sklepie internetowym jazon.com.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz odpowiednie do swoich wymagań narzędzia brukarskie, które zmieszczą się w przeznaczonym budżecie. Dokładamy wszelkich starań, aby frezarki narzędziowe i uniwersalne były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów.

Dostawa produktów z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne ze sklepu obrabiarki.jazon.pl

Zapewniamy dwa rodziaje przesyłek kurierskich, aby dostarczyć frezarki narzędziowe i uniwersalne, pod wskazany przez Ciebie adres:

  • DPD - paczki do 30 kg,
  • RABEN - przesyłki o wadze ponad 30 kg oraz o niestandardowych gabarytach, lub transport dedykowany.

W przypadku, gdy chcesz odebrać swoje frezarki narzędziowe i uniwersalne osobiście, zachęcamy do wyboru opcji odbioru osobistego w siedzibie producenta JAZON Sp z o.o., ul. Wysockiego 164 A, 15-167 Białystok pn-pt: 8.00-16.00

Zwroty produktów z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne

Zwroty i reklamacje produktów z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne rozpatruje Przedsiębiorca, u którego złożono zamówienie na zasadach określonych w Regulaminie na stronie internetowej jazon.com.pl.

Gwarancja produktów z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne

Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od daty sprzedaży, pod warunkiem wykonania płatnego przeglądu narzędzia brukarskiego, przez serwis Producenta po upływie 12 miesięcy od daty zakupu. Brak pisemnego zgłoszenia przez Nabywcę produktu z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne do w/w przeglądu skutkuje skróceniem okresu gwarancji do 12 miesięcy. W okresie gwarancyjnym Nabywcy przysługuje prawo do bezpłatnego usuwania przez Sprzedającego awarii i uszkodzeń powstałych wskutek wad konstrukcyjnych, montażowych i materiałowych.

Naprawy gwarancyjne dokonywane będą w miejscu ich używania chyba, że rodzaj uszkodzenia wymaga naprawy w siedzibie Sprzedającego. Sprzedający zobowiązuje się do usunięcia wad i awarii na swój koszt w możliwie najkrótszym terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty pisemnego zgłoszenia na adres Sprzedającego.

Gwarancja ulega przedłużeniu o okres przestoju i naprawy produktu z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne.

Płatność za za produkty z kategorii frezarki narzędziowe i uniwersalne

W sklepie internetowym jazon.com.pl udostepniamy dwie formy płatności za frezarki narzędziowe i uniwersalne tj.:

  • przelew tradycyjny,
  • płatność gotówką w przypadku odbioru osobistego w siedzibie producenta.

Kontakt:

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących narzędzi brukarskich, zapraszamy do kontaktu - telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

    • obrabiarki@jazon.com.pl
    • 85 654 46 20
    • Wysockiego 164A, 15-167 Białystok

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.