Frezarki bramowe

Frezarki bramowe należą do największego typu obrabiarek umożliwiających frezowanie różnych metali. Posiadają szeroki zakres możliwości obróbczych, a także doskonały wgląd w pole obróbcze, dlatego sprawdzą się w wielu zakładach przemysłowych czy produkcyjnych. Nasze urządzenia są nie tylko bardzo wydajne, ale również zapewniają bezusterkowe działanie nawet przy ciągłej, intensywnej eksploatacji.

Praca z frezarkami bramowymi gwarantuje automatyzację wielu procesów, przyspieszenie produkcji, a jednocześnie zwiększenie jej opłacalności. Zapewniamy szeroki wybór urządzeń oraz wiele innych modeli frezarek, takich jak frezarki CNC, do grafitu, do metalu, wielopaletowe i inne. Dzięki temu z powodzeniem wybiorą Państwo model spełniający indywidualne zapotrzebowanie.

Charakterystyka frezarek bramowych

Oferujemy wielozadaniowe frezarki bramowe, które dają możliwość obróbki wielkogabarytowych części o nawet bardzo skomplikowanych kształtach z zachowaniem niezwykle wysokiej precyzji. Urządzenia te umożliwiają wygodne i stabilne umieszczenie w nich obrabianego elementu, a także pracę na nim w dwóch płaszczyznach. Wykonanie skomplikowanych detali gwarantuje m.in.:

  • skrętna w dwóch osiach głowica,
  • obrotowa kolumna,
  • możliwość obróbki poza obrysem stołu.

Optymalna, wielofunkcyjna konstrukcja o wysokiej jakości zapewnia trwałość i długotrwałą użyteczność. Frezarki bramowe mogą być wykorzystywane do wielu funkcji i prac obróbczych, takich jak frezowanie, gwintowanie, wiercenie czy wytaczanie. Znajdą więc one swoje zastosowanie w produkcji wielkoseryjnej, przyspieszając realizację procesów i zapewniając dużą dokładność prac. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub potrzebują doradztwa w wyborze modelu frezarki bramowej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całej Polski.

icon-quality

Dopasowane rozwiązania

Chętnie doradzimy przy wyborze maszyn oraz wyposażenia. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.